AK Partili Bölge Belediye Başkanları Elazığ’da buluşuyor

AK Partili Belediye Başkanları 6. Bölge Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı, Elazığ Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

AK Partili Bölge Belediye Başkanları Elazığ’da buluşuyor Güncel

Kültür Park Mamuratü’l Aziz Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda 6 Ekim 2015 Salı günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek toplantıya, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile Elazığ, Diyarbakır, Malatya, Mardin, Şanlıurfa, Van, Batman, Bingöl, Bitlis, Hakkari, Muş, Siirt, Şırnak ve Tunceli illerindeki AK Partili belediye başkanları, AK Parti İl Başkanları, İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanları ve Gençlik Kolları Başkanları ve AK Parti SKM Temsilcileri katılacak. 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,  toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada, “Bu toplantıda vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için AK Partili bölge belediye başkanlarımızla, yerel yönetimlerde kalitenin artırılması amacı doğrultusunda istişarelerde bulunacağız. Zira yerel yönetimlerin başarısı ülke başarısı, yerel yönetimlerin gelişimi ülke gelişimiyle endekslidir. AK Partili belediyelerin gücü, başarısı ülkenin gelişimi noktasında önemli bir katma değerdir. Bu açıdan bu toplantı bölge açısından önemli katkılar sağlayacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet