Elazığ, MHP’nin HDP şantajına boyun eğmeyecek

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, son bir haftada MHP kaybederse, HDP gelir şantajıyla AK Parti’ye gelecek oyların engellenmeye çalışıldığını söyledi.

Elazığ, MHP’nin HDP şantajına boyun eğmeyecek Güncel

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Milletvekilleri Şuay Alpay ve Metin Bulut ile birlikte düzenledikleri toplantıda seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Son bir haftada ‘MHP kaybederse, Türkiye kaybeder’ imajının oluşturulmaya çalışıldığını ifade ederek, “Onlara soruyoruz, 2002’de ve 2007’de MHP Elazığ’da milletvekili çıkarmadı. Elazığ ne kaybetti, hiçbir şey kaybetmedi. 2011’de MHP Elazığ’dan bir milletvekili çıkardı. O milletvekilini gerek bizler, gerekse MHP’li kardeşlerimiz Elazığ’da gördüler mi? Elazığ’a herhangi bir hizmetleri oldu mu? Hayır. Sadece şunu yapmaya çalışıyorlar. Eğer MHP Milletvekili çıkarmasa, HDP gelir şantajıyla MHP’den bize gelecek oyları engelleme gayreti içindeler. Biz şunu çok açık ifade ediyoruz. Sizlerin desteğiyle 4 milletvekilini alacağız. Onların bu şantajlarına boyun eğmeyeceğiz. Halkımız olan bitenin farkındadır” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet