İstediğimiz futbolu oynayarak Samsunspor’u devireceğiz

Karşıyaka karşılaşmasının telafisinin şart olduğunu belirten Vartaş Elazığpsor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, tamamen Samsunspor maçına kilitlendiklerini ve kendi evlerinde istedikleri futbolu oynayarak, galip gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

İstediğimiz futbolu oynayarak Samsunspor’u devireceğiz Spor
PTT 1. Lig’in iddialı takımlarından Vartaş Elazığspor, bu hafta oynayacağı Samsunspor maçının hazırlıklarına başladı. Kulüp tesislerinde açıklamada bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “Çok önemli bir maça çıkacağız. Biliyorsunuz geçen hafta istemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Maçın değerlendirmesini yapmıştım tekrardan yapmak istemiyorum. Bunun telafisi şart. Burada kendi evimizde önemli bir rakiple, belki de bu ligde takım anlamında oyunu en iyi oynaya bilen iyi kapanıp çabuk açılabilen takıma karşı oynayacağız. Ancak kendi evimizde, taraftarımız önünde kesinlikle galip gelmemiz lazım. Umarım galibiyet serisine bu maçla tekrar başlarız” dedi.
 
“6 PUANLIK MAÇ”
Haftaların çabuk geçtiğini kaydeden Bektaş, “Bu maçlar önemli, 6 puanlık maçlar. Moral motivasyon anlamında iyiyiz. Oyuncularımda Karşıyaka mağlubiyetini unuttu sayılır. Artık tamamen Samsunspor’a kilitlendik. İnşallah havada güzel olursa, sahanın zemini de bozuk olmazsa istediğimiz futbolu oynayarak Samsunspor’u burada devireceğiz” diye konuştu.
 
“İYİ OYNAYAN KAZANSIN” 
Samsunspor takım olarak iyi kapanan bir ekip olduğunu da aktaran Bektaş, “Takım ve hücum anlamında da çok etkili, hızlı oyuncuları var. Biz de ona karşılık çalışmamızı yapıyoruz. Biz de onları inceledik. İyi oynayan kazansın. Futbol bu, üç neticeli bir sonuç çıkabilir. Her şey olabilir ama biz her maçımızda çalıştığımız şeyleri sahaya yansıttığımız zaman çok güzel bir futbol ve netice ortaya çıkıyor. Uyguladığımız zaman izleyenlerde keyif alıyor. Biz yeter ki sahada uygulayalım. Uyguladığımız zamanda Allah’ın izniyle galibiyette gelecektir” dedi.

Kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara da seslenen Bektaş, Samsunspor maçında tribünlerin dolmasını istediklerini ifade etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet