AK Partili Milletvekillerinden teşekkür ziyareti

AK Parti Milletvekilleri Tahir Öztürk ve Ejder Açıkkapı, Yurtbaşı, Yazıkonak ve Akçakiraz beldelerini ziyaret ederek, 1 Kasım seçimlerinde verdikleri destek için vatandaşlara teşekkür ettiler.

AK Partili Milletvekillerinden teşekkür ziyareti Siyaset

İlk olarak Yurtbaşı Belde Teşkilatını ziyaret eden Öztürk ve Açıkkapı, teşkilat mensuplarına seçim süreci boyunca gösterilen gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür etiler. ‘Artık hizmet zamanı’ diyen Öztürk ve Açıkkapı, bundan sonra teşkilatlarla omuz omuza hizmet için çalışacaklarını kaydettiler.

Daha sonra Yazıkonak Belde Belediyesi’ne geçen Öztürk ve Açıkkapı, Yazıkonak Belediye Başkanlığı’na seçilen Aydın Ayaz’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, birlik beraberlik içinde hizmet mesajı verdiler.

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayas da hak, hukuk ve adalet çerçevesinde beldeye değer katacak hizmetlerde bulunacaklarını belirterek, “AK Partili bir belediyenin nasıl hizmet edeceğini Yazıkonaklılar görecektir” dedi.

Son olarak Akçakiraz Beldesi’ni ziyaret eden Milletvekilleri Tahir Öztürk ve Ejder Açıkkapı, vatandaşlar ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldiler. Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahaddin Kaya’yı da ziyaret eden Öztürk ve Açıkkapı, burada da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek, sohbet ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet