Başbakandan AK Parti Elazığ teşkilatı'na 4 plaket

1 Kasım seçimlerinde AK Parti Teşkilatları arasında oyunu en çok artıran ve tüm milletvekillerini kazanan AK Parti Elazığ İl Teşkilatı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan 4 farklı plaket ve takdir belgesi aldı.

Başbakandan AK Parti Elazığ teşkilatı'na 4 plaket Siyaset
AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, dün Ankara'da yapılan il başkanları toplantısına ilişkin basın toplantısı düzenlendi. AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda konuşan Gürgöze, "Elazığ olarak çok önemli bir başarıya imza attık. Bu konuda bize destek veren saygıdeğer Elazığlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Genel başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun tüm il başkanlarını topladığı toplantıda seçim sonuçlarını analiz ettik. Seçim sonuçlarının bu kadar yüksek bir şekilde AK Parti’ye destekle neticelenmesi sadece bizlerin çalışmamız ve bizlerin emeği ile gerçekleşmiş değil, tüm Elazığ halkımızın partimize karşı, ülkemize karşı, ilimize karşı kadrolarımıza karşı, milletvekillerimize karşı göstermiş olduğu çok yoğun bir teveccüh neticesi olarak gerçekleşmiştir. Elazığ’da yüzde 67’ye yakın bir oy Türkiye’de de yüzde 50’ye yakın bir oyla tek başına iktidar, Elazığ’da da 4 milletvekilinin 4’ünü de alarak, dün itibariyle milletvekillerimiz yemin ederek resmi olarak görevlerine başladı” dedi. 
 
İl başkanları toplantısında Elazığ'ı gururla temsil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Gürgöze, “Elazığ’da 1 Kasım seçimlerinde Türkiye’de oyunu en çok arttıran iller arasında 7. sıraya oturduk. Bize verilen plaketlerden birisi bunun içindi. Elazığ’daki 4 milletvekilinin de 4’ünü aldığımız ikinci, teşkilatta ve seçim sürecinde göstermiş olduğumuz çalışmalar neticesinde yine bize bir takdir ve teşekkür belgesi uygun buldu. İlave olarak Palu ilçemiz yüzde 88 oy oranıyla Türkiye’de ilçeler arasında 7. sıraya oturdu ve Palu ilçe başkanımız Kadir Şaşkın ile belediye başkanımıza da bu plaketi takdim etti. Kısacası dün partimizin Genel Merkezinde Rize, Konya gibi birkaç ille birlikte Elazığ ismi çok defa zikredildi ve gündeme geldi" diye konuştu. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet