Elazığ'da ağaçlandırma çalışmaları devam edecek

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, daha yeşil bir dünya ve Elazığ için herkesin elbirliği ile çalışması gerektiğini söyledi.

Elazığ'da ağaçlandırma çalışmaları devam edecek Güncel
Elazığ Kuzova Derneği Başkanı Soner Özkan, Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı ziyaret etti. Ziyarette bundan önceki yapılan çalışmalar için teşekkür eden Kuzova Dernek Başkanı Soner Özkan, bölgelerinde ağaçlandırma çalışmalarının devam etmesini istediklerini söyledi. Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünün görevi Elazığ’ın ağaçlandırılması yeşillendirilmesi olduğunu ifade eden Polat ise, “Bununda kamuoyu, derneklerimiz,  vatandaşlarımız tarafından taktir edilmesi ve buna olan ihtiyacı belirtmeleri şevkimizi ve motivasyonumuzu artırmaktadır. Bizde inşallah Kuzova dernek sınırları içerisinde kalan 83 köyümüzde ve Elazığ’ımızın 900 bin hektar alanında ağaçlandırılabilecek, kontrol çalışması yapılabilecek alanlarda çalışmak kanuni ve insani görevimizdir. Bu memleket hepimizin. Daha yeşil bir dünya ve Elazığ için hepimizin el birliği ile bir ucundan tutarak yeşillendirmemiz ve ağaçlandırmamız gerekiyor” dedi.

Ziyarette Elazığ Kuzova Derneği Başkanı Özkan, Kuzoava’da yapılan ağaçlandırma çalışmaları nedeniyle Orman Bölge Müdürü Polat’a plaket verdi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet