Tapu Kadostro Bölge Müdürü Taşdemir emekli oldu

Elazığ Tapu Kadostro 16. Bölge Müdürü Kemal Taşdemir'e emekli olmasından dolayı Vali Murat Zorluoğlu tarafından plaket verildi.

Tapu Kadostro Bölge Müdürü Taşdemir emekli oldu Güncel

Elazığ Tapu Kadostro 16. Bölge Müdürü Kemal Taşdemir görevinden kendi talebi ile emekli oldu.

Müdür Taşdemir ve beraberinde Tapu Kadastro Müdürlüğü Heyetini kabul eden Vali Murat Zorluoğlu, emekli olan Müdür Taşdemir’i görevindeki başarısından dolayı kutladı ve ödüllendirdi.

Kabulde bir değerlendirme yapan Tapu Kadostro 16. Bölge Müdürü Kemal Taşdemir “Sayın Valimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Görev yaptığım süre içerisinde Elazığ’ ve Elazığlıları çok sevdim. Elazığ’da 1,5 yıl çok güzel hizmetler yaptık. Bölge Müdürlüğümüzün binalarındaki tadilat ve düzenleme çalışmalarını tamamladık ve vatandaşlarımıza daha güzel mekânlarda hizmet vermeye başladık. Özveri ile çalışan bütün mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Müdürlüğümüz gerçekleştirdiği işlemlerde işlerin yüzde 97’sini aynı gün tamamlamaktadır. Vatandaşımızın kurumumuzun hizmetlerinden memnuniyeti yüksektir. Sayın Valimize kabullerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Tapu ve Kadastrodan Sorumlu Vali Yardımcısı Zekeriya Göker ise “Sayın Müdürümüzle aynı zamanda Elazığ’da göreve başlamıştık. Kendisini titiz ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve emeklilik yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

Vali Murat Zorluoğlu ise, “Kemal Bey 41 yıllık bir kamu görevinden sonra görevinden emekliye ayrılıyor. Biz kendisinden ve çalışmalarından memnunduk. Tapu ve Kadastro Müdürlükleri son yıllarda kendisini en çok yenileyen kurumlardan biridir. Bu sebeple vatandaş memnuniyetinin en yüksek olduğu kurumlarında başında gelmektedir. Bizler de bu memnuniyete şahidiz ki en az şikâyet aldığımız kurumlardan biridir.  Kemal Beyin de bu hizmetlere büyük emeği var. Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yaptıkları hizmeti bilimsel çalışma olarak gerçekleştirmekte ve anket yaparak bu başarılarını da ölçmektedirler. Kemal Bey bu görevinde nezaketli bir idareci olarak işbirliğine açık bir çalışma içerisinde olduk. Kendisine emeklilik hayatında huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

Vali Zorluoğlu daha sonra Tapu Kadostro 16. Bölge Müdürü Kemal Taşdemir'i üstün başarı belgesi ile ödüllendirdi ve işlemeli bir bakır bir süs eşyası hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet