Ulaş yılın girişimci başkanı seçildi

Elazığ Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mitat Ulaş, Türkiye’de yayınlanan, Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu tarafından düzenlenen geleneksel “Yılın Esnaf Oscarları“ ödüllerinde “Yılın Girişimci Başkanlığına” layık görüldü.

Ulaş yılın girişimci başkanı seçildi Güncel

ÖDÜL İLK DEFA ELAZIĞ’DA BİR ODA BAŞKANINA VERİLİYOR
Ülke genelinde yapılan anket sonucunda, ülke genelinde bulunan oda başkanları arasında “Yılın Girişimci Başkanlığına” layık görülen Mitat Ulaş, Elazığ’a büyük bir başarıyı getirdi.
Başkan Ulaş’ın ödülü bu hafta içinde Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu yetkilileri tarafından Elazığ’da kendisine takdim edilecek.

BAŞKAN ULAŞ: “ÖDÜLÜN ELAZIĞ’A VERİLMESİ BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ”
Konuyla İlgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mitat Ulaş, Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu tarafından düzenlenen geleneksel “Yılın Esnaf Oscarları“ ödüllerinde “Yılın Girişimci Başkanlığı Ödülü’nün” kendilerine verilmesinin Elazığ için büyük başarı olduğunu vurgulayarak Tuhafiyeciler Odası yönetimi olarak esnafları için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirterek açıklamasına şu şekilde devam etti:
“2014 yılında oda başkanı seçilmemle birlikte yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte esnaflarımız faydasına olan çalışmaların sürekli içinde olduk olmaya da devam edeceğiz. Tuhafiyeciler Odamız ve KOSGEB işbirliğinde 'Uygulamalı Girişimcilik' kurslarımızda 180 girişimci kardeşimize eğitim vererek sertifikalarını almaya hak kazandılar. Girişimci kardeşlerimizin yüzde 50’ye yakını esnaflığa başlaması büyük bir başarıydı. Çünkü bu oran ülkemizde yüzde 5 Avrupa’nın ise yüzde 3 civarlarındadır. Bizler Tuhafiyeciler Odası yönetimi ile birlikte 'Uygulamalı Girişimcilik' kurslarında esnaflığa başlayan esnaflarımıza sertifika vermeyi amaçladık.
 
BAŞKAN ULAŞ 'UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK' EĞİTİMLERİ BU AY İÇİNDE BAŞLAYACAK
Başkan Ulaş: “Mart ayı içinde de Odamız ve İŞ-KUR arasında KOSGEB onaylı girişimcilik eğitimi işbirliği protokolümüzün eğitimlerine başlayacağız.2 yıllık süredir oda başkanlığımız döneminde her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.

BAŞKAN ULAŞ “BU ÖDÜL ELAZIĞ’IN”
Türkiye’de yayımlanan, Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu tarafından düzenlenen geleneksel “Yılın Esnaf Oscarları“ ödüllerinde “Yılın Girişimci Başkanlığı” ödülünün Elazığ Esnaf Odalarından birine verilmesinin çok önemli olduğunu vurgulayarak “ Bu ödülü Allah nasip ederse bu hafta içi alacağım. Bu ödülü tüm Elazığ esnaflarına armağan ediyorum. İnşallah ilimizin esnaflarının sorunları kısa sürede çözülür ve bol kazançlar elde ederler” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet