Serdar Ankara saldırısını kınadı

13 Mart 2016 tarihinde, Ankara'da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine, yakınlarına ve bütün vatandaşlarımıza sabır ve metanet diliyorum.

Serdar Ankara saldırısını kınadı Siyaset

Bu menfur saldırı bütün Türkiye’ye yapılmıştır ve huzurumuzu, birliğimizi, demokrasimizi hedef almıştır. Masum sivilleri hedef  alacak kadar gözleri dönmüş bu insanlık dışı canileri şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

Bu saldırılar karşısında milletçe birlik ve beraberliğimizi, sabır ve vakarımızı muhafaza etmek, terörün varmak istediği hedefe verilecek en doğru cevaptır.

Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini, bölgesinde ve dünyada söz sahibi olmasını hazmedemeyen şer odakları, terör faaliyetleri üzerinden panik havası oluşturmaya, halkımızı yıldırmaya çalışmaktadır.

Terör faaliyetleri karşısında 78 milyon vatandaşımızla birlik olup kenetlendiğimiz takdirde, birlik-beraberliğimizi bozmak isteyen karanlık mahfillerin hesapları hiçbir zaman emeline ulaşamayacaktır.  

İnsanlık dışı bu saldırının failleri, azmettiricileri ve planlayıcıları, hukuk önünde hesap verecek ve hak ettikleri cezaya çarptırılacaklardır.
Bu vesileyle aziz milletimize başsağlığı, sabır ve metanet diliyorum.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet