Kalleşler cezasını bulacaktır

Tes-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Erdeniz Erdim, Ankara Kızılay'daki terör saldırısını şiddetle kınadıklarını ifade ederek,  ülkenin huzur ve istikrarını hedef alan bu saldırıların sona ermesi için toplumsal bir kenetlenmeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Kalleşler cezasını bulacaktır Güncel

Tes-İş Şube Başkanı Erdeniz Erdim,  Ankara'daki terör saldırının insanlık adına utanç verici bir eylem olduğunu belirterek, bu hain saldırının masum insanların canına, ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden, vicdanları sızlatan alçakça bir saldırı olduğunu ifade etti.

Erdim,  açıklamasında şu görüşlere yer verdi;  “Bu hainliği, kalleşliği ve alçaklığı yapanlara ve bunlara fiilen ya da kalben destek olanlara insan diyebilmek de mümkün değildir. Küresel güçlerin piyonları olacak kadar ihanet çukuruna düşmüş ve satılmış bu vatan hainleri hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Masum canlara kıymak ve onların hayatlarını sona erdirmek, ailelerinin hayatını zindan etmenin hiçbir gerekçesi olamaz. Bu çirkin, aşağılık ve kalleşçe eylemleri gerçekleştiren ve bunlara cesaret verenler bilsinler ki, amaçları ne olursa olsun buna asla ulaşamayacaklardır. Tes-İş adına saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet