Erimli Belediye Başkanından ETSO’ya ziyaret

Erimli Belediye Bakanı H.İbrahim Yıldız, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan İdris Alan’la ilçe ekonomisi ve genel çalışmalar üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Erimli Belediye Başkanından ETSO’ya ziyaret Güncel

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, Erimli Belediye Başkanı Yıldız’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım bugün sizleri Odamızda ağırlamaktan gerçekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Elazığ Lisesinde uzun  süre eğitmen olarak bu şehre hizmet verdiniz. Şimdi Erimli gibi ilimizin gerçekten en zor bölgelerinden birinde yöneticilik yapıyorsunuz. Bizlere eğitmen olarak çok büyük katkılarınız ve üzerimizde emeğiniz var. Ben öncelikle sizlere teşekkürlerimi sunuyor görevinizde başarılar diliyorum. Ben bu vesile ile kısa bir süre sonra kutlayacağımız Nevruz Bayramı vesilesiyle tüm Arıcak, Alacakaya, Erimli, Palu bölgesi başta olmak üzere tüm halkımızın bayramını kutluyor, bu güzel günün, birlik, beraberlik, kardeşlik ve barışın sembolü olmasını Yüce Allah(c.c)’tan niyaz ediyorum” dedi.

Erimli Belediye Başkanı H.İbrahim Yıldız’da Elazığ’da eğitmen ve dershaneci kimliği ile yaklaşık 30 bin gencin üniversitelere gitmesine katkı sağladığını belirterek, “Sayın Başkanım sizin gibi ilimiz de ve ülkemizin bir çok bölgesinde kamuda, özel sektörde, iş hayatında, ticarette, kültür ve sanatta, siyasette, sivil toplum kuruluşlarında başarılı görevler üstlenmiş olan binlerce eski öğrencimizi görmekten gerçekten çok büyük bir gurur duyduğumu öncelikle belirtmek istiyorum. Erimli ifade ettiğiniz gibi ilimizin gerçekten zor bir bölgesini oluşturuyor. İl Merkezine 61 km, Arıcak ilçesine 11 km. mesafede yer alan bir yerleşim yeri. Belediyemizin imkanları ölçüsünde halkımıza en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Nevruz bayramı vesilesiyle güzel temenni ve dileklerinize ben de içtenlikle katılıyorum. Bu vesile ile, nazik karşılamanız ve iltifatlarınız için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet