Ahilik Haftası kutlamaları devam ediyor

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası tarafından Ahilik Haftası münasebetiyle esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Ahilik Haftası kutlamaları devam ediyor Güncel

Esnaf ziyaretine, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Sedat Karataş, Mahmut Varol, İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, SGK İl Müdürü Esat Ceylan, İŞKUR Müdürü Abdullah Balcı, Bilim Sanayi ve Teknoloji   İl Müdürü Mustafa Yavuz Türk, Gümrük Ticaret İl Müdürü Mehmet Çelik, Harput Vergi Dairesi Müdürü Yasemin Algan ve Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı  Mitat Ulaş katıldı.

AHİLİK HAFTASI’NDA ESNAFA ZİYARET

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasının organize ettiği esnaf gezisinde Çarşı Mahallesin de bulunan esnaflara ziyaret gerçekleştirilerek esnafların Ahilik Haftası kutlandı.

ESNAFTAN BAŞKAN ULAŞ’A TEŞEKKÜR

Ziyarette esnaflar Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürlerini kendi işletmelerinde gördükleri için çok mutlu olduklarını belirterek organizasyonu düzenleyen Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş’a teşekkür ettiler.

BAŞKAN MİTAT ULAŞ: “ESNAFLARIMIZIN AHİLİK HAFTASI KUTLU OLSUN”

Esnaf ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Mitat Ulaş, Esnaf ziyaretine katılan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürlerine teşekkür ederek tüm esnafların Ahilik Haftasını kutlayarak açıklamasına şu ifadelere yer verdi:

“Ahilik Haftası münasebetiyle sayın Belediye Başkanımız ve Kamu Kurum ve Kuruluş müdürlerimiz birlikte esnaflarımızın Ahilik Haftası kutlamak için esnaflarımıza ziyaret gerçekleştirdik. Ahilik kültüründe mevcut olan Devlet ile vatandaşlarımızın birlik beraberliğini sağlanması amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdik. Bizler Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası olarak her zaman esnafımıza hizmet etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz. Odamızın çalışmalarına her zaman Belediyemiz,Kamu Kurum ve Kuruşlarımız destek olmuştur. Bu destekten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN MÜCAHİT YANILMAZ: “BİR İLİN ESNAFI NE KADAR GÜÇLÜSE O İLDE O KADAR GÜÇLÜDÜR”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da organizasyonu düzenleyen Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş’a teşekkür ederek esnafların Ahilik Haftasını kutladı.

Esnafın bir şehrin en kalıcı kişileri olduğunu vurgulayan Başkan Yanılmaz, “Bir şehrin esnafı ne kadar güçlü ve ileriye dönük planlar yapıyorsa o şehir o kadar kalkınma yolunda ilerliyordur. Esnafımızın yaptığı çalışmaları fiilen olarak onlarla birlikte yerinde gördük ve onlarla istişarelerde bulunduk” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet