Elazığ Belediyesi’nden seminer dizisi

Elazığ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Kalite Yönetim birimi tarafından personele yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri kapsamındaki Mevzuat Eğitimi Seminerleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Elazığ Belediyesi’nden seminer dizisi Güncel

Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında düzenlenen ve dört gün devam eden eğitimlere, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri ile toplam 310 personel katıldı. 
Seminer dizisinin ilkine Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri katıldı. Seminerde, Mevzuat Uzmanı Mustafa Dönmez, Belediye Mevzuatı ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hakkında bir sunum gerçekleştirdi. 

25-26 ve 27 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Mevzuat Eğitimi Seminerlerine ise Elazığ Belediyesi ve ilçe belediye personeli katıldı. Seminerler kapsamında İçişleri Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanı Tahir Tekin, Çankırı Karatekin Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Fahri Gündoğdu, SGK Başmüfettişi Mahmut Çolak tarafından 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu, 4734 Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale sözleşmeleri Kanunu, 4483 Sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması hakkındaki kanun ile Son Yasal Düzenlemeler Işığında Belediye İş Kanunu Uygulamaları hakkında kapsamlı bilgilendirme sağlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet