Zabıta ekiplerinden ramazan denetimi

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ramazan ayına sayılı günler kala gıda üretimi ve satışı yapan işyerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

Zabıta ekiplerinden ramazan denetimi Güncel

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşan Ramazan ayı öncesinde vatandaşların rahat ve güvenle alış-veriş yapmaları için kasap, şarküteri ve marketlerdeki et reyonlarına yönelik denetimlerini de yoğunlaştırdı. Ekipler, et ve et ürünü satışı yapan işyerlerini hijyen, saklama koşulları, son kullanma tarihi ve işletme belgeleri ve fiyat tarifeleri açısından sıkı bir kontrole tabi tuttu.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı belirtilerek, “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın sağlığını tehdit edecek hiçbir konuda müsamaha gösterilmeyecektir. Amacımız vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde sağlıklı gıda tüketimini sağlamaktır. Bu doğrultuda denetimlerimiz aralıksız devam edecektir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet