ASKON girişimcileri sertifikalarını aldı

KOSGEB ve ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) iş birliği ile düzenlenen girişimcilik kurslarının mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

ASKON girişimcileri sertifikalarını aldı Güncel

Askon toplantı salonunda düzenlenen programa ASKON Başkanı Taylan Özdal KOSGEB Uzmanı Mamut ince ASKON yönetim kurulu üyeleri ve girişimciler katıldı.

Programda konuşan ASKON Başkanı Taylan Özdal: Terör olaylarını kınayarak şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Akpınar 'a  Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

Özdal; “KOSGEB ile işbirliği yürüttüğümüz bir girişimcilik programının bir  sınıfının daha sonuna geldik ben katılımcıları tebrik ediyorum  KOSGEB müdürümüze çok teşekkür ediyorum ve uzman arkadaşlarımıza, kursları yöneten Yrd. Doç.Dr. Ahmet Sırrı Yılmaz teşekkür ediyorum . Girişimcilik kurslarında  sizlere paylaştığımız bu bilgileri aslında bir Proje fikrinin bir iş fikrine  dönüştüğünün mekanizmalarını  konuştuk iş yapma becerisi plan yapma becerisi iş ve işletmeyimekanizmalandırarak nasıl yürüyeceğini ortaya koyacağınız bir  planlar manzumesini  ortaya koyduk kuracağınız ve oluşturabileceğiniz iş fikirleri  için biz buradayız.Sadece bu belgeyi almış olmanız değil bundan sonraki süreçte de nerede ihtiyaç duyarsanız Askon her zaman yanınızda olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet