Kovancılar Mesleki Eğitim Merkezi açılıyor

Kovancılar Mesleki Eğitim Merkezi kısa bir süre sonra açılarak ilçeye hizmet vermeye başlayacak.

Kovancılar Mesleki Eğitim Merkezi açılıyor Güncel

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Mesleki Eğitim Merkezi açılmasında katkı sağlayan Ak Parti Kovancılar İlçe Başkanı Cahit Gazioğlu ve Eğitimci Ahmet Turan Uçar’a plaket takdim etti.

Plaket takdim öncesi açıklamalarda bulunan Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan ilçenin en büyük eksikleri arasında yer alan Mesleki Eğitim Merkezi’nin açılması mutlulukla karşıladıklarını ifade ederek Mesleki Eğitim Merkezi’nin ilçede açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kovancılar ilçemizde inşallah 4 aya kadar Mesleki Eğitim Merkezimizi açmış olacağız. İlçemiz için çok gerekliydi. Çünkü günümüzde kalifiyeli elaman sıkıntısı yaşanmaya başladı. Kurulacak Mesleki Eğitim Merkezi ile ilçemizde işinde kalifiyeli elemanlar yetişecek ve ilçemizin ekonomisine katkı sağılacaklardır. Merkez tek ilçemize değil bölge ilçelerimize de hitap edecektir. Diğer ilçelerdeki vatandaşlarımızda mesleki eğitim merkezinden eğitim alarak ilçelerine katkı sağlayacaklardır. İlçemizde kurulacak Mesleki Eğitim Merkezinin açılmasında emeği geçen Kaymakamımız Hasan Gündoğdu’ya, Belediye Başkanımız Hacı Akpınar’a, Ak Parti İlçe Başkanımız Cahit Gazioğlu, Eğitimci Ahmet Turan Uçar ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyor Mesleki Eğitim Merkezi ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Ak Parti Kovancılar İlçe Başkanı Cahit Gazioğlu’da Mesleki Eğitim Merkezi’nin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ederek merkezin ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet