Çocuklar, vali konağını şenlendirdiler

Vali Murat Zorluoğlu ve eşi SevcanZorluoğlu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocukları valilik konutunda iftarda ağırladılar.

Çocuklar, vali konağını şenlendirdiler Güncel

Valilik konutunda gerçekleştirilen iftar programına Vali Yardımcısı Üzeyir Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, sorumlu öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerle yakınen ilgilenen Vali Zorluoğlu ve hanımefendi çocuklarla iftar yaptıktan sonra konut bahçesinde çocuklarla birebir ilgilenerek zaman geçirdiler. Doğum günü olan bir öğrencinin doğum günü pastasını öğrenci ile birlikte kesen SevcanZorluoğlu hanımefendi, öğrenciye sağlık ve mutluluk dolu yıllar temennisinde bulundu.

Güzel bir ramazan akşamında çocuklarla iftar yemeğinde bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Murat Zorluoğlu‘çocuklarımız bizim geleceğimiz, devletimiz bu çocuklarımızın daha iyi ve güzel ortamlarda yetişmesi için tüm imkanlarını seferber etmiş bulunmaktadır. Çocuklarımızın maddi olarak hiçbir ihtiyaçları bulunmamaktadır. Bu evlatlarımızın sevgi ve şefkate ihtiyaçları var. Bu konuda hepimize büyük görevler düşmektedir. Bu kuruluşlarımızı ben ve eşim sık sık ziyaret etmekteyiz. Bugün çocuklarımız ve bizim için bir değişiklik olsun diye valilik konutunda birlikte olmayı arzu ettik. Umarım çocuklarımız güzel bir akşam geçirmişlerdir. Ramazan ayının hepimize sağlık ve huzur getirmesini diliyorum’dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet