Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı: 'Millet İttifakı terör örgütleri tarafından kuşatılmış durumdadır'

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü, 26. Dönem Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Millet İttifakı'nın terör örgütleri tarafından kuşatıldığını söyledi.

''Ülkemizin dünyada etkin bir güç haline gelmesini engellemek isteyenlere milletimiz geçit vermeyecek''

Seçim çalışmalarını sürdüren Selahattin Özsoy, ''Ülkemizin her geçen büyümesini ve dünyada etkin bir güç haline gelmesini engellemek isteyenlere milletimiz geçit vermeyecek ve 14 Mayısta, bir kez daha istikrar diyecektir'' dedi.

''14 Mayıs seçimleri ülkemiz adına bir dönüm noktası olacaktır''

Seçim çalışmalarına devam eden Hasan Murat Öz, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye adına bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

''Ülkemizin kaybedecek zamanı yok''

Elazığ'da seçim çalışmalarını sürdüren Selahattin Özsoy, Millet İttifakının gündeminde siyasi pazarlık ve hırs olduğunu belirterek, Türkiye'nin kaybedecek zamanının olmadığını söyledi.

Cemil Bayık'ın seçmen listesinde yer alması ilçe halkını rahatsız etti

Terör örgütü PKK'nın kurucuları arasında olan Cemil Bayık'ın ismi, Elazığ'ın Keban ilçesi Aşağı Çakmak köyünde seçmen listesinde yer aldı. Bayık'ın listede yer aldığını gören ilçe halkı, Teröristlerin ilçemizde isminin geçilmesi bizi son derece rahatsız ediyor. Biz bayrağımızı, vatanımızı, milletimizi son derece seven insanlarız dedi.

Özsoy: ''2023 seçimlerinde de yine Türkiye kazanacak''

İller Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ederek aktif siyasete katılmaya karar veren Selahattin Özsoy, 2023 seçimlerinde de Türkiye'nin kazanacağını söyledi.

Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti'den aday adaylığı başvurusunu yaptı

Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti'den aday adaylığı başvurusunu yaptı.

İYİ'de beklenen isim adaylığını açıkladı!

İş insanı Abdurrahman Bulut, İYİ Parti'den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Satıcı: Maden'in madenleri yanında sorunları da var

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adayı Salih Satıcı, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Ali Dursun Er, AK Parti'den aday adayı

Ali Dursun Er, AK Parti'den milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Başarı hikayesi yazan aday adayı Yavuz Akın

14 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde aday adaylık müracaatları devam ederken, AK Parti'den müracaat eden, yazılım, savunma sanayi ve güvenlik sitemleri programları üzerine önemli yatırımlara imza atan genç girişimci Yavuz Akın, birçok özelliği ile öne çıkıyor.

Salih Satıcı'dan Baskil'e ziyaret

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adayı Salih Satıcı seçim çalışmaları kapsamında Baskil İlçesini ziyaret etti.

Bakan Kurum: '11 ilimizi yükselen Anadolu'nun yükselen şehirlerini inşallah hep birlikte inşa edeceğiz'

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 'Çanakkale ruhuyla 85 milyon vatandaşımız bugüne kadar hareket ettiyse bundan sonraki süreçte de aynı anlayışla el ele vereceğiz ve 11 ilimizi yükselen Anadolu'nun yükselen şehirlerini inşallah hep birlikte inşa edeceğiz' dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı: ''Maalesef birçok terör örgütünün Millet İttifakı'na destek verdiklerini görüyoruz, bu acı bir şeydir''

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, birçok terör örgütünün Millet İttifakı'na destek verdiğini gördüklerini söyleyerek, ''Kandil destekli PKK terör örgütünün desteklediği, uzantısı HDP'nin dışarıdan bugüne kadar gizli saklı yürüttüğü ortaklığı, artık görüşme talepleri ile gündeme getirmeleri, sadece CHP ile değil görüşmelerinin Millet İttifakı ile olacağını ifade etmeleri manidardır. İYİ Parti'nin ve muhafazakar olduklarını iddia eden ortakların sessizliği de manidardır'' dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı partisinden aday adayı oldu

AK Parti 26'ncı dönem Elazığ Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu.

'Elazığ Stadyumu', AK Parti ve CHP'yi karşı karşıya getirdi

Elazığ'da inşa edilen 18 bin 423 seyirci kapasiteli stadın yapımında sona gelindi. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ Stadyumunda 'Atatürk' isminin kaldırıldığı üzerine açıklamasının ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ise Atatürk Stadyumu ile ilgili hiçbir sorun olmadığını 'Atatürk gibi bir derdiniz yok. Bırakın bunu malzeme yapmayın, yıllardır bunu sömürdünüz' dedi.

Ak Parti’nin Projeci Yüzü

Türkiye 14 Mayısta seçime gidiyor. Bir buçuk yıldan beri yapılan görüşmelerin ardından Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayını belirledi ve Kılıçdaroğlu’nda karar kıldı.

Muhtarlık seçimleri cumhurbaşkanlığı seçimlerini aratmadı

Elazığ'da yeni kurulan mahallede muhtarlık seçimi yapıldı. 23 adayın ve 10 bin 823 seçmenin bulduğu mahallede 32 sandık kuruldu. Okullarda adım atacak yer kalmazken, seçim cumhurbaşkanlığı seçimlerini aratmadı.

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan: 'Öncesinde tedbir almak son derece önemlidir'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, deprem felaketine ilişkin, Allah bu felaketlerden ders almayı bizlere nasip etsin, hem manevi olarak hem de maddi olarak. Bir defa böyle bir olay olduktan sonra o enkazın altından insanları çıkarmanın ne kadar zor hatta çoğu imkansız olduğunu görmüş olduk. Öncesinde tedbir almak son derece önemlidir dedi.

Toplam 145 haber.