Gündem

Gündem Haberleri

Başkan Şerifoğulları, iftar sofrasında depremzede vatandaşlarla buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, depremzede vatandaşlarla iftar programında bir araya geldi.

Çemişgezekliler Derneği üyeleri Başkan Alan ile bir araya geldi

Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve dernek üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları'nın seçim vaatleri bir bir hayata geçiyor

Elazığ Belediyesi tarafından hizmete sunulan, içerisinde ısıtıcısından prizlere, KİOKS cihazlarından internetine kadar birçok imkaknı barındıran 'Modern Yolcu Otobüs Durağı', vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Uzman estetisyen Dalmış: ''Kıl tekniği ile mükemmel bir estetik görsellik yakalamak mümkün''

Uzman estetisyen Zübeyir Dalmış, kıl tekniği yöntemi ile mükemmel bir estetik görsellik yakalamanın mümkün olduğunu söyledi.

Elazığ Belediyesi'nden ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek

Elazığ Belediyesi birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma mevsimi Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara desteğini sürdürüyor.

Elazığ'da depremzede çocuklara yönelik etkinlikler sürüyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Elazığ İl Müdürlüğü psiko-sosyal destek ekipleri, depremden etkilenen çocuklara yönelik etkinliklerini sürdürüyor.

Elazığ'da düzenlenen festivalde çocuklar doyasıya eğlendi

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi tarafından gerçekleştirilen ikinci çocuk festivalinde, depremden etkilenen çocuklar başta olmak üzere alana gelen herkes doyasıya eğlendi.

Depremi önceden haber verdiğine inanılan muhabbet kuşlarına yoğun ilgi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde hasar gören Elazığ'da vatandaşlar, hem depremin neden olduğu travmayı atlatmak hem de depremi önceden hissettiğine inanılması nedeniyle muhabbet kuşlarına yöneldi.

Deprem bölgesindeki itfaiyecilerin buruk sahuru

Yaşanan deprem felaketlerinden hem etkilenen hem de sahada görev alan Elazığ Belediyesi'nde görevli itfaiye erleri, Ramazan ayını buruk geçiriyor. 7/24 görev başında olan itfaiye erleri, hazırladıkları kahvaltı ile sahurlarını mesaide yaptı.

Depremzedeler iftarlarını kaldıkları GSB yurtlarında açtı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedeler, Ramazan ayının ilk iftarını kaldıkları GSB yurtlarında açtı.

Tel örgüsüne sıkışan yavru köpeği İl Özel İdare ekipleri kurtardı

Elazığ'da başını tel örgüsüne sıkıştıran yavru köpek, İl Özel İdaresi temizlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Elazığ'da çocuk festivali düzenlenecek

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi tarafından, depremden etkilenen çocukların yüzlerinde tebessüm oluşturmak için Playland 2. Çocuk Festivali düzenlenecek.

Elazığ Müftülüğü, Ramazan ayında yapılacak faaliyetleri duyurdu

Elazığ İl Müftülüğü, 11 ayın sultanı Ramazanın gelmesiyle hem ayın faziletini anlattı hem de Elazığ'daki faaliyetleri duyurdu.

Hamza Yanılmaz anılıyor

Elazığ Eski Milletvekili ve iki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş merhum Hamza Yanılmaz, vefatının 12. yıl dönümünde anılıyor.

8 yaşındaki şampiyon ikizler matematikte dünyayı dize getirdi

Elazığ'da yaşayan ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Ela Çetin dünya çapında yapılan Caribou Matematik Yarışması'nda 9 sorunun tamamını doğru cevaplayarak birinci oldu. İkiz kardeşi Eylül ise yarışmada derece yaptı.

Depremzedeler yurtlarda ağırlanmaya devam ediyor

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından evleri yıkılan veya hasar gören vatandaşlar, Elazığ'daki KYK yurtlarında ağırlanma devam ediyor.

Karakoçan'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinliği

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 108. yılı dolayısıyla tören düzenlendi.

Depremzede çocuklar, oyun çadırında eğleniyor

Elazığ Belediyesi tarafından Kahramanmaraş'a kurulan çocuk oyun çadırında çocuklar, eğitmenler eşliğinde oyunlar oynayarak deprem de yaşadıkları travmayı atlatıyor.

Öz: ''Acımız çok büyük, bunu devletimiz ve milletimizle birlikte saracağız''

AK Parti gençlik teşkilatının çeşitli kademelerinde uzun yıllar görev yapan Hasan Murat Öz, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler nedeni ile büyük bir felaket yaşadıklarını belirterek, ''Acımız çok büyük ama bu acıyı devlet ve millet olarak omuz omuza hep birlikte saracağız, daha güçlü bir şekilde ayağı kalkacağız'' dedi.

Toplam 577 haber.